Czas i koszt dostawy
Dostawa

Z uwagi, że nasze produkty są ręcznie tworzone, potrzebują czasu by nabrać ostatecznego kształtu. Staramy się jednak, by nasze produkty dotarły do Państwa jak najszybciej. Na chwile obecną czas realizacji zamówienia w przypadku kocyków oraz girland wynosi do 5 dni roboczych.
W Przypadku Namiotów Tipi termin ustalany jest indywidualnie pod dane zamówienie (1-2 tygodni).

Przesyłki wysyłamy Kurierem InPost oraz DPD - dotrą do Państwa 1-2 dni roboczych, w dniu wysyłki otrzymacie Państwo wiadomość z nr listu przewozowego co umożliwi Państwu śledzenie przesyłki.

Koszty wysyłki:

PRZESYŁKI KRAJOWE
Kurier INPOST płatność z góry – 9,90 zł
Kurier INPOST płatność przy odbiorze – 13,90 zł
Kurier DPD platność z góry – 14zł
kurier DPD płatność przy odbiorze – 16,50zł

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

Poczta Polska – prosimy o kontakt przed dokonaniem zamówienia, w celu ustalenia dokładnej ceny przesyłki.

Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu jako adres dostawy.
Szczegółowy opis sposobu doręczenia przesyłek znajdują się na stronach przewoźnika w ogólnych warunkach świadczenia usług dostępnych na stronie www.inpost.pl, www.dpd.pl, www.pocztapolska.pl

W wyjątkowych sytuacjach przesyłka może się opóźnić. W takim przypadku sprzedający informuje o zaistniałej sytuacji a klient ma możliwość rezygnacji z zamówienia.
Dlaczego babylovedecor Nasze artykuły są tworzone z pasją, staramy się aby każda rzecz była wyjątkowa i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Projektujemy i tworzymy dla Twojego dziecka przestrzeń, w której się otacza aby czuło w niej miłość i bezpieczeństwo. Dołącz teraz!