Czas i koszt dostawy
"Z uwagi, że nasze produkty są ręcznie tworzone, potrzebują czasu by nabrać ostatecznego kształtu. Staramy się jednak, by nasze produkty dotarły do Państwa jak najszybciej. Na chwile obecną czas realizacji zamówienia w przypadku kocyków oraz girland wynosi do 5 dni roboczych.
W Przypadku Namiotów Tipi termin ustalany jest indywidualnie pod dane zamówienie (1-2 tygodni)."
.

Przesyłki wysyłamy Kurierem InPost oraz DPD - dotrą do Państwa 1-2 dni roboczych, w dniu wysyłki otrzymacie Państwo wiadomość z nr listu przewozowego co umożliwi Państwu śledzenie przesyłki.


PRZESYŁKI KRAJOWE

Kurier INPOST płatność z góry – 9,90 zł
Kurier INPOST płatność przy odbiorze – 13,90 zł

Kurier DPD platność z góry – 14zł
kurier DPD płatność przy odbiorze – 16,50zł


PRZESYŁKI ZAGRANICZNE


Przesyłki zagraniczne realizujemy za pośrednictwem Poczta Polska – prosimy o kontakt przed dokonaniem zamówienia, w celu ustalenia dokładnej ceny przesyłki.


* Zamówiony towar wysyłany jest pod adres wskazany w formularzu jako adres dostawy.
Szczegółowy opis sposobu doręczenia przesyłek znajdują się na stronach przewoźnika w ogólnych warunkach świadczenia usług dostępnych na stronie www.inpost.pl, www.dpd.pl, www.pocztapolska.pl


* W wyjątkowych sytuacjach przesyłka może się opóźnić. W takim przypadku sprzedający informuje o zaistniałej sytuacji a klient ma możliwość rezygnacji z zamówienia.

Dlaczego babylovedecor Nasze artykuły są tworzone z pasją, staramy się aby każda rzecz była wyjątkowa i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Projektujemy i tworzymy dla Twojego dziecka przestrzeń, w której się otacza aby czuło w niej miłość i bezpieczeństwo. Dołącz teraz!