Formy płatności


Nasi klienci mogą dokonać płatności na 3 różne sposoby, dzięki temu złożone zamówienie zostanie szybko i sprawnie zrealizowane. Każda z dostępnych metod płatności jest w pełni bezpieczna, więc zakupy nie są obarczone żadnym ryzykiem.


Płatność za pomocą szybkich przelewów online.

Szybkie przelewy internetowe w sklepie babylovedecor.pl obsługiwane są przez serwis Przelewy24. Za pośrednictwem tego systemu płatności, każdy klient może w bardzo prosty i szybki sposób bezpiecznie opłacić zakupione produkty. Transakcja trwa kilka sekund, a płatności od razu pojawia się na naszym koncie. Dzięki temu zamówienie może zostać zrealizowane praktycznie zaraz po jego złożeniu i opłaceniu.Płatność tradycyjnym przelewem na firmowe konto bankowe.

Możesz dokonać płatności bezpośrednio przelewem bankowym na nasze konto bankowe.
Dane do przelewu znajdują się poniżej:
Baby Love Decor s.c.
ul. Niecała 16
32-090 Słomniki

Płatność krajowa: ING Bank Śląski S.A.
14 1050 1445 1000 0092 6813 0961


Płatność Zagraniczna: ING Bank Śląski S.A.
PL 14 1050 1445 1000 0092 6813 0961


Kod SWIFT/BIC: INGBPLPW

Pamiętaj, że rozliczenia między bankami mogą trwać od kilku godzin do 1-2 dni w dni robocze.


Płatność przy odbiorze (za pobraniem)

Płatność za zamówienie następuje przy odbiorze paczki u kuriera. W takim przypadku warto przygotować sobie odliczoną kwotę. Ze względu na koszty samego pobrania wysyłka jest nieznacznie droższa niż w przypadku przelewu na konto.Dlaczego babylovedecor Nasze artykuły są tworzone z pasją, staramy się aby każda rzecz była wyjątkowa i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Projektujemy i tworzymy dla Twojego dziecka przestrzeń, w której się otacza aby czuło w niej miłość i bezpieczeństwo. Dołącz teraz!