O nas
Baby Love Decor to firma nowa na rynku. Wszystkie przedmioty w Naszym sklepie są rękodziełem wykonywanym przez Nas. Staramy się aby każda rzecz była wyjątkowa i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Projektujemy i Tworzymy dla Twojego dziecka przestrzeń w której się otacza, chcemy aby była ona przyjemna dla oka, ale przede wszystkim bezpieczna. Dlatego do wszystkich artykułów tekstylnych używamy Certyfikowanych Jakością i Bezpieczeństwem tkanin, włóknin antyalergicznych odpowiednich dla niemowlaków. Natomiast do przedmiotów drewnianych stosujemy Drewna z Ekologicznych wytwórni, a także emalii akrylowych przystosowanych do zabawek drewnianych na które posiadamy Certyfikat Bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty są przeznaczone dla dzieci i niemowląt, a także alergików. Jeśli nie znalazłeś w Naszym Sklepie produktu który by Cię interesował napisz do Nas a na pewno postaramy się Go wykonać z materiałów i tkanin nam dostępnych.
Dlaczego babylovedecor Nasze artykuły są tworzone z pasją, staramy się aby każda rzecz była wyjątkowa i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Projektujemy i tworzymy dla Twojego dziecka przestrzeń, w której się otacza aby czuło w niej miłość i bezpieczeństwo. Dołącz teraz!