Zwroty i Wymiany

ZWROT

1. Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni. Chcąc zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym przesyłając wypełniony formularz zwrotu drogą elektroniczną na email: biuro@babylovedecor.pl.
2. Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie w całości. Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący.
3. Zwrot uiszczonej przez Konsumenta kwoty, następuje przelewem na konto wskazane przez Konsumenta w oświadczeniu o odstąpieniu od umowy sprzedaży na rachunek bankowy, z którego Konsument dokonał zapłaty internetowym przelewem bankowym.
4. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwróconych w wyniku odstąpienia od umowy towarów będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru.
5. Zgodnie z ustawą zwrotowi nie podlegają: Art. 38 pkt. 3 w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. Haft, własna kolorystyka, rozmiar, inne wypełnienie oraz produkty nie będące w naszej stałej ofercie).
6. Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z oryginałem paragonu fiskalnego i zwracanym zamówieniem oraz wszystkimi dołączonymi do danego zamówienia gratisami na adres:

Baby Love Decor s.c., ul. Niecała 16, 32-090 Słomniki


formularz zwrotu
WYMIANA

Chcąc wymienić produkt, poinformuj nas o tym przesyłając wypełniony formularz wymiany drogą elektroniczną na email: biuro@babylovedecor.pl.
Wypełnione formularze odeślij wraz z dowodem zakupu oraz produktem, który chcesz wymienić, na adres:

Baby Love Decor s.c., ul. Niecała 16, 32-090 Słomniki


formularz zwrotu
REKLAMACJE

Jeżeli zakupiony towar nie spełnia Twoich oczekiwań, bez problemu możesz go zareklamować. W tym celu wydrukuj i wypełnij nasz formularz i przęśli go drogą elektroniczną na email: biuro@babylovedecor.pl. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Cię e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.


formularz zwrotu
Dlaczego babylovedecor Nasze artykuły są tworzone z pasją, staramy się aby każda rzecz była wyjątkowa i dopracowana w najmniejszych szczegółach. Projektujemy i tworzymy dla Twojego dziecka przestrzeń, w której się otacza aby czuło w niej miłość i bezpieczeństwo. Dołącz teraz!